Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Štěňátka rostou

27. 3. 2011

Štěňátka rostou jako z vody. Zítra budou mít čtrnáct dnů a už každým dnem by se jim měla otevřít očička. Dnes tu ve fotogalerii přibudou i první fota. Už jsem také napsala žádanku o jména. Budou se jmenovat:  Wicky(holčička) a kluci Warren, Wigo, Winner a Wiph.Stále ještě nejsou všichni zadaní, dva pejskové čekají na nové páníčky!

 

Jsou na světě

15. 3. 2011

Štěňátka jsou na světě. Dne 14.3.2011 se narodilo pět štěňat - jedna fenka a čtyři pejskové.                                 Dva pejskové jsou volní!

První fota štěňat přibudou co nejdříve. Jde o vrh "W"

 

Čekám štěňátka

5. 2. 2011

Dne 12.1.2011 mne panička zavezla ke krásnému ženichovi. Jmenuje se Kim z Dašického zátiší, Dkk 0/1. Je to velká chlupatá koule, veselý, temperamentní pes a šikula. Zdá se, že nějaká štěňátka budou, protože mám nechutenství a také zvrhlé chutě. Paničce od pusy bych snědla cokoliv, ale z misky brrr, to ne. Štěňátka by se měla narodit kolem 13.3.2011. Pokud by měl někdo zájem o má štěňátka, nechť se ozve. Po otevření celého příspěvku uvidíte fotku  Kima.

 

Říjen

29. 10. 2010

Tento týden jsem se dozvěděla, že má vyhodnocený výsledek DKK Ilisčina dcerka Quadea Vigilo se známkou 2/2. Příští rok chce majitelka s fenkou objet nějaké výstavy a uchovnit ji. Tak ji přeji hodně krásných štěňátek a také nějaký pohárek, či medaili a  vítězství nebo alespoň pěkné umístění na výstavách. Je to pěkná fenka.

 

Srpen a září

1. 10. 2010

Poslední víkend v srpnu a v polovině září byla Dixi a Herold se mnou v údolí. Bylo krásné počasí, i když voda v řece byla studená. Loni jsme se koupali v řece ještě poslední víkend v září. Byli jsme na houbách, šli jsme se podívat na Boušín. Cestou jsme opět sebrali několik - tašku hub. Fotky z těchto dvou návštěv údolí jsou v odkazech - fotky na rajčeti. Zároveň jsou tam i fotky z výletu na Kunětickou Horu. Dixi tam byla společně s Heroldem.

 

červenec

10. 7. 2010

Tak jsem stihla výlet do údolí, trochu se koupala v řece, tedy někdy to bylo náročné, neboť je v řece dost vody na tuto roční dobu a proud je místy silný. fotky jsou na rajčeti viz. odkazy po levé straně stránek. Panička měla s sebou kamarádku s její dcerou, tu jsem si oblíbila. Připomínala mi mou první paničku, mladou slečnu a nevím proč, vždyť u mé současné paničky je mi dobře. Druhý den jsem se začala hárat a panička má strach, abych se do konce měsíce odhárala, jsem totiž přihlášená na klubovou výstavu  do Soběšína.

 

Březnový výlet do údolí

7. 5. 2010

Poslední březnový víkend  jsem jela s Heroldem a paničkou zkontrolovat naše údolí. Ještě tam byly zbytky sněhu, ale jaro už bylo cítit ve vzduchu. Fotky možné vidět na rajčeti

http://pohodli.rajce.idnes.cz/

 

Paris je nulový!

24. 3. 2010

Právě jsem obdržela zprávu od majitelů krásného psa Parise Vigilo o výsledku DKK - je

N U L O V Ý !!! Mám velkou radost a přeji mu hodně úspěchů a pěkných potomků.

 

Foto z pátého týdne ve fotogalerii

1. 3. 2010

 

Štěňátka rostou jako z vody

7. 2. 2010

Štěňátka rostou jako z vody, však jsouz dva a mají mamku jen pro sebe. jsou moc pěkní a brzo prokouknou na svět. Foto ve fotogalerii.